• Birlikte Markanızı yeniden harika hale getirelim.
  • EN TR
  • Proje Başlat

ORVO CRM

ORVO CRM (Müşteri İlişkiler Yönetimi) ile müşteri ilişkilerinizi verimli hale getirerek stratejinizi güçlendirin.

Tıpkı bizim gibi sizin de ekosisteminizi güçlü kılmanızın anahtarı müşteri memnuniyetinden geçiyor. Bu bilinçle pazarlamadan satışa, satış sonrası hizmetlerden iletişim ağlarına kadar müşterilerin nabzını tutan ve beklentilerini aşan çözümlerle müşterilerinizi marka elçisine dönüştüren çözümler sunuyoruz. ORVO Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümleri ile müşteri ilişkileri deneyimlerinizi kişiselleştirerek, potansiyel ve mevcut müşterilere temas eden her alanda güçlü bir yönetim ağıyla pazar dinamiklerini fırsata çevireceksiniz.

ORVO CLOUD CRM

Sektör bağımsız sunduğumuz tüm ürünler, 15 yıllık MajorWorx Dijital Solutions tecrübesi ile size özel çözümlerle konusunda uzman proje danışmanları sayesinde anahtar teslim ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), HRM (İnsan Kaynakları Yönetimi), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Bulut ve Mobil çözümlerinin tamamını teknoloji inovasyon vizyonu ile sunar.

 

MajorWorx : Savunma Sanayi, Eğitim Sektörü ve Organize Sanayi Bölgelerine özel geliştirdiği paket çözümlerin yanı sıra bir çok sektöre özel terzi işi çözümler üretmektedir.

ORVO Cloud CRM, satış yöneticileriniz ve ekibinizin ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca ulaşmasını, işlerini daha kısa zamanda yapmalarını, hiç bir işi atlamayıp daha çok satış kazanmalarını sağlar.

Fırsat Yönetimi

ORVO CRM Fırsat Yönetimi Modülü ile potansiyel ve mevcut müşterileriniz ile ilgili fırsatların takibini ve teklifler, belgeler ve süreçlere ait tüm faaliyetlerin takibini sağlayabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde satış ekiplerinizin fırsata özel ayak izlerine ulaşarak, 360 derece müşteri görünürlüğü sağlayabilirsiniz. Fırsat yönetimini tüm parametrelerle derinlemesine analiz etmek için iş zekâsı entegrasyonu ile daha kapsamlı veriler elde edebilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

ORVO CRM Kampanya Yönetimi Modülü ile potansiyel ve mevcut müşterilerinizi kanal, ürün, bölge ve sektör bazında sınıflandırabilir, müşteri ya da müşteri grubuna göre özel kampanyalar düzenleyerek, KVKK (Kişisel Verilerin Korunma Kanunu) kapsamında müşterilerinizin veya müşteri adaylarınızın iletişim tercihine göre, toplu mail veya toplu sms gönderimi sağlayabilir ayrıca detaylı raporlarla analiz edebilirsiniz.

Satış Süreç Yönetimi

ORVO CRM Satış Süreç Yönetimi Modülü ile işletmenize ait tekliflere, siparişlere, fırsatlara, aynı zamanda geçmişte yapılan tüm aksiyonlara anında erişebilir, bir satış sürecini baştan sona tüm basamaklarıyla sistem üzerinde modelleyerek iş takibini kolaylaştırabilir, süreçlerin tamamına hâkim olabilirsiniz.Satış süreç yönetimi ile satış sürecine ait aktivitelerinizi planlayarak görev, randevu, arama, e-posta gibi aktivite tiplerini takip edebilirsiniz. Yapılan her aktiviteyi CRM kayıtlarınızla eşleştirerek aday, müşteri ya da mevcut müşterilerinize yapılan tüm aktiviteleri detaylı olarak analiz ederek aktivite planlarını değiştirebilirsiniz.

Yardım Masası Yönetimi

ORVO CRM Yardım Masası Modülü ile çalışanlarınızın hızlı biçimde müşteri destek hesapları vb. bilgilere ulaşmalarını, problem kaydı oluşturarak soru ve problemleri cevaplamalarını sağlayıp müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırabilirsiniz. Detaylı raporlamalar ile çalışanlarınızın hizmet performansını ve yoğun saatlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca farklı müşteri gruplarına farklı öncelikler tanımlayabilir, sıkça sorulan sorulara ve bilgi kaynağına erişim sağlayarak destek taleplerini azaltabilirsiniz.

Rakip Analizi Yönetimi

ORVO CRM Rakip Analiz Yönetimi ile satış ve pazarlama operasyonlarınız için rakip bilgilerini sisteme kaydedebilir, oluşan veri havuzu içerisinde bölge, tarih ve fiyata göre detaylı raporlar alarak, gerektiğinde ilgili müşterilere özel kampanyalar gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Aday Yönetimi

ORVO CRM Sözleşme Yönetimi Modülü ile gerçekleştirilen faaliyetlerin sonucunda göndermiş olduğunuz teklifin, olumlu sonuçlanması halinde tarafların imzalaması için sözleşme hazırlayabilirsiniz.

Markanızdan en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz?

Sizi ve Hedeflerinizi yakından tanımak isteriz! Hedeflerinizi gerçekleştirmek için birlikte akıllı bir strateji, tasarım ve teknoloji kombinasyonunu belirleyebiliriz.

Yukarı Kaydır