• Birlikte Markanızı yeniden harika hale getirelim.
  • EN TR
  • Proje Başlat

ORVO ERP

İş süreçlerinizin tamamını ORVO ERP çözümleriyle otomatize edin, siz sadece eğitime ve yeni nesillere odaklanın!

MajorWorx’un Kurumsal Kaynak Planlama çözümü olan ORVO ERP, işletmenizin uçtan uca tüm iş süreçlerinin her alanını iyileştirebileceğiniz, esnek, uyarlanabilir, sektör bağımsız, bütünleşik çözümler sunar.

ORVO CLOUD ERP

Sektör bağımsız sunduğumuz tüm ürünler, 15 yıllık MajorWorx Dijital Solutions tecrübesi ile size özel çözümlerle konusunda uzman proje danışmanları sayesinde anahtar teslim ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), HRM (İnsan Kaynakları Yönetimi), CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), Bulut ve Mobil çözümlerinin tamamını teknoloji inovasyon vizyonu ile sunar.

 

MajorWorx : Savunma Sanayi, Eğitim Sektörü ve Organize Sanayi Bölgelerine özel geliştirdiği paket çözümlerin yanı sıra bir çok sektöre özel terzi işi çözümler üretmektedir.

ORVO Cloud ERP, tüm kurumsal kaynak planlama çözümlerinizin, fiziksel makineler yerine sanal sunucularda depolandığı ve internet aracılığıyla erişim sağlandığı, bu sayede maliyet, esneklik ve hizmet kalitesi başlıca olmak üzere birçok konuda avantaj sahibi olabilirsiniz.

Finans Yönetimi

Finans yönetimi kendine özgü dinamikleri gereği hata toleransı sıfır olan süreçlere sahiptir. ORVO ERP finans yönetimi ve muhasebe uygulamalarıyla pazarın mevzuatsal gereksinimlerine hızlı yanıt verebilir ve size özel iş modelleri ile işletmenizin gelecekteki teknolojik ve ekonomik zorluklara karşı gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Üretim Yönetimi

Global ölçekte başarılı bir üretim, planlamadan proje yönetimine, süreç yönetiminden tedarik zincirine tüm süreçlerin gerçek zamanlı izlenebilir olması ile mümkündür. ORVO ERP Üretim Yönetimi çözümleri, MES, MRP vb.. birçok çözümle entegre çalışarak stok ve siparişe göre farklı üretim süreçlerinizi optimize etmenizi sağlar.

Satış Yönetimi

ORVO ERP Satış Yönetimi ile ekipleriniz satış performansını ve saha refleksini artıracak çözümlerle tekliften kasaya müşteri yönetiminin her aşamasını hızlı ve kolayca yönetebilir. ORVO Mobil Satış Uygulaması ile geleneksel satış yöntemlerinin ötesine geçerek üretimden bayiye, sahadan ofise entegre bir yapı ile her yerde ve her cihazdan müşteriye temas eden bir satış yönetimine sahip olabilirsiniz.

Depo Yönetimi

Depo Yönetimi Sistemleri; işletmeye ait üretim ve hizmetlere ait operasyonlarda kullanılan malların kabul, stoklama ve sevk hareketlerinin kontrolünü kapsar.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Tıpkı bizim gibi sizin de ekosisteminizi güçlü kılmanızın anahtarı müşteri memnuniyetinden geçiyor. Bu bilinçle pazarlamadan satışa, satış sonrası hizmetlerden iletişim ağlarına kadar müşterilerin nabzını tutan ve beklentilerini aşan çözümlerle müşterilerinizi marka elçisine dönüştüren çözümler sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetimi

İşletmenizde kurumsal ve bireysel gelişimi destekleyen, ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilen, iş gücü yönetiminin tüm aşamalarını kapsayan ‘tam size göre’ çözümler sunuyoruz.

Markanızdan en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz?

Sizi ve Hedeflerinizi yakından tanımak isteriz! Hedeflerinizi gerçekleştirmek için birlikte akıllı bir strateji, tasarım ve teknoloji kombinasyonunu belirleyebiliriz.

Yukarı Kaydır