• Birlikte Markanızı yeniden harika hale getirelim.
  • EN TR
  • Proje Başlat

Dünyanın her yerindeki işletmelerin büyümesine yardımcı oluyoruz.

Kabul etmekten korkmuyoruz - MajorWorx başarısını ekibine borçlu. Sunduğumuz her projenin arkasındaki itici güç onlar. En son teknolojiye ve harika tasarıma olan tutkumuz bizi bir araya getiriyor ve her geçen gün daha çok çalışmaya motive ediyor. Biz bir takımdan daha fazlasıyız. Biz bir aileyiz. İşte bu yüzden dünyanın en büyük şirketleri projelerini bize emanet ediyor.

MajorWorx Digital Solutions

Ekibimiz kendi alanlarında yazılım uzmanlarından oluşmaktadır. Hepimiz dijital yaşıyor ve nefes alıyoruz ve her projeye kendi projemizmiş gibi yaklaşıyoruz.

Başlangıçta basit web siteleri oluşturmaya başladık ve şimdi her şeyi kapsayan harika çevrimiçi çözümler yaratıyoruz. Çözümlerimiz arasında ERP, CRM, HRM, Özel yazılımlar ve web projeleri yer almaktadır.

Engin deneyimlerimize dayanarak kendi stratejik yaklaşım metodolojimizi oluşturduk. Bu metodoloji, her projeyi incelememize ve verimli ve etkili bir şekilde çalışmamıza olanak tanıyarak size yalnızca bir web çözümünden fazlasını sunmamıza olanak sağlar.

Değerlerimiz

Sözlerimiz

1En iyi takım

Güvenebileceğiniz tasarım, geliştirme ve çevrimiçi pazarlama meraklılarından oluşan küçük bir ekibiz. Bizi tercih ederek, projenizde deneyimli bir kişinin çalışacağına güvenebilirsiniz.

2Ödün vermeyen kalite

Yalnızca bir proje tamamen potansiyeline ulaştığında tatmin oluruz. Bu, çoğu zaman üstün sonuçlara ulaşmak için daha fazla zaman ve çaba gerektirir.

3Etkili iletişim

Başarının anahtarının ajans ve müşterileri arasında iyi bir iletişim olduğunu biliyoruz. Müşterilerimiz, projeleri üzerinde çalışan ekip üyeleriyle her zaman doğrudan temas halindedir. Hesap yöneticisi rolünü minimumda tutuyoruz.

4Deneyimli iş ortağı

Dünyanın her yerinden hem küçük start-up'lar hem de büyük uluslararası şirketler için çalışıyoruz. Her projeyi çok ciddiye alıyoruz ve hepsini aynı katılım ve tutkuyla takip ediyoruz.

5Kullanıcıya odaklanmak

Projelerimizde her zaman kullanıcı odaklı bir metodoloji kullanıyoruz. Müşterilerimizle çalışmaktaki amacımız, kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi anlamaktır. Sorunlarını sürekli proje değişiklikleri ve testler ile çözüyoruz.

6Yüksek yatırım getirisi

Müşterilerin çevrimiçi yatırımlarından yüksek getiri elde etmelerini sağlayacak karlı, uygun maliyetli çözümler hazırlıyoruz. Sorunları basitçe belgeleyerek zaman kaybetmeyiz, onları çözeriz.

MajorWorx Digital Solutions

MAJORWORX, düşünceli ve yenilikçi bir yaklaşıma sahiptir.

Bunu yakından öğrenmek isterseniz bizimle küçük büyük demeden bir proje başlatın!

Proje Başlat

Bize Katıl


Biz her zaman bir ekibiz - birlik içinde ve başarılı olmak için birbirimize yardım etmeye hazırız.

Açık Pozisyonlar

Açık pozisyon bulunmamaktadır.

Markanızdan en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz?

Sizi ve Hedeflerinizi yakından tanımak isteriz! Hedeflerinizi gerçekleştirmek için birlikte akıllı bir strateji, tasarım ve teknoloji kombinasyonunu belirleyebiliriz.

Yukarı Kaydır